0 امتیاز
توسط (180 امتیاز)
اگر شما یک سایت یا وبلاگ روی سرورهای ایرانی داشته باشید میبینید که در ایندکس گوگل هم حضور دارد و این به معنای این است که اسپایدرهای گوگل و به تبع آن ابزارهای جمع آوری اطلاعات و... در سرورهای ایرانی هم میتوانند نفوذ کنند و از آنها هم اطلاعات بردارند. یعنی گوگل که با NSA قرارداد دارد رسما اطلاعات را به او هم میدهد. یعنی شبکه ملی اطلاعات و استفاده از ابزارهای ایرانی تنها فایده اش افزایش سرعت میتواند باشد و مثلا اینکه کشورهای همسایه اطلاعات را کپی نمیکنند ولی از دست NSA خلاصی نداریم.
همچنین در یکی از فیلمها دیدم که آقای آل داوود تاکید کردند نرم افزارهای گوگل مثل فایرفاکس و کروم ، و همچنین سایتهایی که افزونه های گوگل را نصب کرده باشند دقیقا زیر دید تیر و نظارت گوگل هستند و امنیت ندارند...
همچنین نرم افزار اندروید هم که توسط گوگل کاستومایز شده.

من یک نتیجه ای گرفتم از اینها ، این که از تیررس NSA امکان خلاصی نداریم مگر اینکه کلا اینترنت را قطع کنیم ! شما ضرب المثلی بکار بردید تحت این عنوان که اگر تا خرمشهر را گرفتند دلیل ندارد که اجازه ورود به تهران را هم بدهیم. در مقابل این مثل میتوان گفت که آب که از سر گذشت چه یک وجب چه صد وجب. یعنی با توصیه های شما فقط کمی کار را برای آنها سخت میکنیم ولی در نهایت اگر بخواهند روی یک شخص مهم زوم کنند و اطلاعات دقیق از او بدست آوردند برایشان غیر ممکن نیست.

البته بنده با توصیه های شما صد در صد موافقم ولی نتیجه ی این توصیه ها آنقدرها هم که شما توصیف میکنید گل و بلبلی نیست.

لطفا وارد شده یا عضو شوید تا بتوانید سوال بپرسید

معرفی نرم افزارهای مشابه ایرانی: سلام، بیسفون، ساینا، افسران درنیان، لنزور، ویسگون، انار، ابرک و....

سوالات مشابه

0 امتیاز
0 پاسخ
سوال شده ژوئیه 21, 2018 توسط Ali f (120 امتیاز)
0 امتیاز
1 پاسخ
سوال شده نوامبر 23, 2015 توسط 24on.ir (10k امتیاز)
...